ECS-135.60-18-33-JGN-TR
DigiKeys produktnummer
XC2433TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC2433CT-ND - Remsbit (CT)
XC2433DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-135.60-18-33-JGN-TR
Beskrivning
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13.56 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-135.60-18-33-JGN-TR Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
13.56 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)