ECS-120-20-30B-DU
DigiKeys produktnummer
XC1511TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC1511CT-ND - Remsbit (CT)
XC1511DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-120-20-30B-DU
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz ±30ppm Kristaller 20pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-120-20-30B-DU Modeller
Kategori
Lastkapacitans
20pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Frekvens
12 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,85mm)