ECS-120-20-30B-AGL-TR
DigiKeys produktnummer
XC2731TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC2731CT-ND - Remsbit (CT)
XC2731DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-120-20-30B-AGL-TR
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz ±25ppm Kristaller 20pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-120-20-30B-AGL-TR Modeller
Kategori
Lastkapacitans
20pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Frekvens
12 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±25ppm
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,85mm)