ECS-120-18-5G3XDS-TR
DigiKeys produktnummer
XC1498TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC1498CT-ND - Remsbit (CT)
XC1498DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-120-18-5G3XDS-TR
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 50 Ohms HC-49/US - 3 ledningar
EDA-/CAD-modeller
ECS-120-18-5G3XDS-TR Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Frekvens
12 MHz
Storlek/dimension
L 0,449" x B 0,185" (11,40 x 4,70mm)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Höjd - monterad (max)
0,165" (4,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm