ECS-120-18-33Q-DS | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ECS-120-18-33Q-DS |
Beskrivning | CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 12 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ECS-120-18-33Q-DS Modeller |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms |
Tillv. | Driftläge Grundton |
Serie | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Klassificeringar AEC-Q200 |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Typ MHz kristall | Inkapsling/låda |
Frekvens 12 MHz | Leverantörens enhetsförpackning 4-SMD (3,2x2,5) |
Frekvensstabilitet ±100ppm | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Frekvenstolerans ±30ppm | Höjd - monterad (max) 0,031" (0,80mm) |
Lastkapacitans 18pF |