ECS-120-18-33Q-DS
DigiKeys produktnummer
50-ECS-120-18-33Q-DSTR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-120-18-33Q-DSCT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-120-18-33Q-DSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-120-18-33Q-DS
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-120-18-33Q-DS Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
12 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Lastkapacitans
18pF