ECS-110.5-18-20BQ-DS
DigiKeys produktnummer
XC1981TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC1981CT-ND - Remsbit (CT)
XC1981DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-110.5-18-20BQ-DS
Beskrivning
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
11.0592 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-110.5-18-20BQ-DS Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
11.0592 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (7x5)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,051" (1,30mm)
Lastkapacitans
18pF