ECS-100-12-33B2Q-JES-TR3
DigiKeys produktnummer
50-ECS-100-12-33B2Q-JES-TR3TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-100-12-33B2Q-JES-TR3CT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-100-12-33B2Q-JES-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-100-12-33B2Q-JES-TR3
Beskrivning
CRYSTAL 10.000 MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz ±20ppm Kristaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
10 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Lastkapacitans
12pF