EB13E2H2H-24.000M TR
DigiKeys produktnummer
2773-EB13E2H2H-24.000MTR-ND - Remsa och spole (TR)
2773-EB13E2H2H-24.000MCT-ND - Remsbit (CT)
2773-EB13E2H2H-24.000MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EB13E2H2H-24.000M TR
Beskrivning
OSC XO 24MHZ 3.3V CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
5mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)