EA2532QA08-16.000M TR
DigiKeys produktnummer
2773-EA2532QA08-16.000MTR-ND - Remsa och spole (TR)
2773-EA2532QA08-16.000MCT-ND - Remsbit (CT)
2773-EA2532QA08-16.000MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EA2532QA08-16.000M TR
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 MHz ±15ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±15ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)