RER190-39/14/2TDLOU
DigiKeys produktnummer
381-2780-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RER190-39/14/2TDLOU
Beskrivning
FAN IMP MTRZD 190X69MM 24VDC
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Motoriserade impellrar 24VDC Rund - Diam. 190mm Kula 376,7 CFM (10,55m³/min) 2 trådledare
Effekt (Watt)
57.1 W
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-4-140°F (-20-60°C)
Storlek/dimension
Rund - Diam. 190mm
Godkännande myndighet
UL
Bredd
69,00mm