RER175-42/14/2TDMLPU
DigiKeys produktnummer
381-2779-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RER175-42/14/2TDMLPU
Beskrivning
FAN IMP MTRZD 175X69MM 24VDC
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Motoriserade impellrar 24VDC Rund - Diam. 175mm Kula 353,0 CFM (9,88m³/min) 4 trådledare
Effekt (Watt)
48 W
Terminering
4 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-4-149°F (-20-65°C)
Storlek/dimension
Rund - Diam. 175mm
Godkännande myndighet
UL
Bredd
69,00mm