RER133-41/18/2TDLOU
DigiKeys produktnummer
381-2777-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RER133-41/18/2TDLOU
Beskrivning
FAN IMP MTRZD 133X91MM 48VDC
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Motoriserade impellrar 48VDC Rund - Diam. 133mm Kula 212,0 CFM (5,94m³/min) 2 trådledare
Effekt (Watt)
30.1 W
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-4-158°F (-20-70°C)
Storlek/dimension
Rund - Diam. 133mm
Godkännande myndighet
UL
Bredd
91,00mm