RER120-26/14/2TDP
RER120-26/14/2TDP
DigiKeys produktnummer
381-2411-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RER120-26/14/2TDP
Beskrivning
FAN IMP MTRZD 120X54MM 24VDC
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Motoriserade impellrar 24VDC Rund - Diam. 120mm Kula 221,9 CFM (6,21m³/min) 4 trådledare
Kategori
Fläkttyp
Tillv.
Egenskaper
Pulsbreddsmodulatorkontroll, hastighetssensor (varvtalsmätare)
Serie
Effekt (Watt)
78 W
Förpackning
Box
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
4 trådledare
Spänning - märkt
Vikt
0,95 lb (430,91 g)
Storlek/dimension
Rund - Diam. 120mm
Spänningsintervall
16-32VDC
Bredd
54,00mm