R3G225-RE19-04
DigiKeys produktnummer
381-2793-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R3G225-RE19-04
Beskrivning
225 MM EC CENTRIFUGAL FAN
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Motoriserade impellrar 115VAC Rund - Diam. 225mm Kula 753,4 CFM (21,10m³/min) 2 trådledare
Kategori
Brus
70,0dB(A)
Tillverkare
ebm-papst Inc.
Effekt (Watt)
170W
Serie
RPM
2870 varv/min
Förpackning
Bulk
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP54 - dammskyddad, vattenbeständig
Spänning - märkt
115VAC
Arbetstemperatur
-13-122°F (-25-50°C)
Storlek/dimension
Rund - Diam. 225mm
Godkännande myndighet
UL
Bredd
99,00mm