R2S150-AA08-29
R2S150-AA08-29
R2S150-AA08-29
DigiKeys produktnummer
381-3538-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R2S150-AA08-29
Beskrivning
MOTORIZED IMPELLER
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 230VAC Rund - Diam. 150mm Kula 2 trådledare med skarvterminaler
Kategori
Effekt (Watt)
43,00W
Tillverkare
ebm-papst Inc.
RPM
2200 varv/min
Serie
Terminering
2 trådledare med skarvterminaler
Förpackning
Bulk
Ingångsskydd
IP22
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
167°F (75°C)
Spänning - märkt
230VAC
Godkännande myndighet
CE
Storlek/dimension
Rund - Diam. 150mm
Strömklassning (Ampere)
0,250A
Bredd
106,7mm