R2E225-RA92-20
DigiKeys produktnummer
381-2786-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R2E225-RA92-20
Beskrivning
225 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Motoriserade impellrar 230VAC Rund - Diam. 225mm Kula 765,2 CFM (21,43m³/min) 4 trådledare
Kategori
Effekt (Watt)
225W
RPM
2600 varv/min
Serie
Terminering
4 trådledare
Förpackning
Bulk
Ingångsskydd
IP44
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-13-113°F (-25-45°C)
Spänning - märkt
230VAC
Godkännande myndighet
UL
Storlek/dimension
Rund - Diam. 225mm
Vikt
5 lbs (2,3 kg)
Bredd
99,00mm