R2E190-AO50-16
DigiKeys produktnummer
381-2402-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R2E190-AO50-16
Beskrivning
FAN IMP MTRZD 190X63MM 115VAC
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Motoriserade impellrar 115VAC Rund - Diam. 190mm Kula 365,0 CFM (10,22m³/min) 4 trådledare
Kategori
Lagertyp
Kula
Tillverkare
ebm-papst Inc.
Fläkttyp
Motoriserade impellrar
Serie
Brus
64,0dB(A)
Förpackning
Box
Effekt (Watt)
75,0W
Artikelstatus
Inte för nya designer
RPM
2700 varv/min
Spänning - märkt
115VAC
Terminering
4 trådledare
Storlek/dimension
Rund - Diam. 190mm
Vikt
2,7 lbs (1,2 kg)
Bredd
63,00mm