Bilden för R2E180-AU01-10 är inte tillgänglig
R2E180-AU01-10
DigiKeys produktnummer
R2E180-AU01-10-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R2E180-AU01-10
Beskrivning
MOTORIZED IMPELLER
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Motoriserade impellrar 230VAC Rund - Diam. 180mm Kula 3 trådledare med QC-honuttag
Kategori
Egenskaper
Kondensator, termiskt överlastningsskydd (TOP)
Tillverkare
ebm-papst Inc.
Effekt (Watt)
85,0W
Serie
RPM
2400 varv/min
Förpackning
Bulk
Terminering
3 trådledare med QC-honuttag
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
212°F (100°C)
Spänning - märkt
230VAC
Godkännande myndighet
CCC, CE
Storlek/dimension
Rund - Diam. 180mm
Strömklassning (Ampere)
0,380A
Bredd
158,0mm