UR050-001-24G
DigiKeys produktnummer
TL1795-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UR050-001-24G
Beskrivning
CBL USB2.0 A PLUG-MCR B PLUG 1'
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
USB 2.0 Kabel A hane till Micro B hane 1,00' (304,8mm) Avskärmad
Kategori
Specifikationer
USB 2.0
Tillv.
Överföringshastighet
480Mbit/s
Förpackning
Bulk
Ledningsdimension
24 AWG, 28 AWG
Artikelstatus
Aktiv
Skärmning
Avskärmad
Konfiguration
Färg
Svart
Längd
1,00' (304,8mm)