U280M-005-10-BK
DigiKeys produktnummer
95-U280M-005-10-BK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
U280M-005-10-BK
Beskrivning
U280M-005-10-BK
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Trådlös laddare Batteriladdare 2A
Kategori
Laddström - max.
2A
Tillverkare
Eaton Tripp Lite
Spänning - ingång
5V, 9V
Förpackning
Bulk
Effekt - max
10W
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Stationär dator
Typ
Trådlös laddare
Termineringstyp
USB C-uttag
Batterikemi
Mobila enheter
Arbetstemperatur
0°C-40°C