U280-C02-39W-1B
DigiKeys produktnummer
95-U280-C02-39W-1B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
U280-C02-39W-1B
Beskrivning
BATT CHG USB AUTO ADAPT 2.4A 3A
Detaljerad beskrivning
USB automatisk adapter Batteriladdare 2,4A, 3A
Kategori
Spänning - ingång
12V
Effekt - max
39W
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 1,28" x B 1,99" x H 0,77" (32,5 x 50,5 x 19,6mm)
Termineringstyp
USB A-hylsa, USB C-uttag
Arbetstemperatur
0°C-30°C
Antal celler
2
Godkännande myndighet
CE, FCC
Laddström - max.
2,4A, 3A