U280-C02-30W-K
DigiKeys produktnummer
95-U280-C02-30W-K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
U280-C02-30W-K
Beskrivning
BATT CHG USB AUTO 5V 9V
Detaljerad beskrivning
USB automatisk adapter Batteriladdare 5V, 9V, 5V 3A, 2A, 2,4A
Kategori
Laddström - max.
3A, 2A, 2,4A
Spänning - ingång
12V
Effekt - max
30W
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 1,28" x L 2,42" (32,5 x 61,4mm)
Termineringstyp
USB A-hylsa, USB C-uttag
Antal celler
2
Arbetstemperatur
0°C-30°C
Spänning - nominell
5V, 9V, 5V