U280-C02-24W-1B
DigiKeys produktnummer
95-U280-C02-24W-1B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
U280-C02-24W-1B
Beskrivning
BATT CHARGER USB AUTO ADAPT 3A
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
USB automatisk adapter Batteriladdare 3A
Kategori
Laddström - max.
3A
Spänning - ingång
12V
Förpackning
Bulk
Effekt - max
24W
Termineringstyp
USB A-hylsa, USB C-uttag
Arbetstemperatur
0°C-30°C