U280-C01-25-1B
DigiKeys produktnummer
95-U280-C01-25-1B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
U280-C01-25-1B
Beskrivning
BATT CHG USB AUTO 5V 9V 2.77A 3A
Tillverkarens standardleveranstid
2 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
USB automatisk adapter Batteriladdare 5V, 9V 2,77A, 3A
Kategori
Laddström - max.
2,77A, 3A
Tillverkare
Eaton Tripp Lite
Spänning - ingång
12V
Förpackning
Box
Effekt - max
25W
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,41" x B 0,46" x H 0,83" (10,40 x 11,70 x 21,00mm)
Typ
USB automatisk adapter
Monteringstyp
Automatiskt uttag
Batterikemi
Mobila enheter
Termineringstyp
USB C-uttag
Antal celler
1
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Spänning - nominell
5V, 9V