U280-001-W2-HG
DigiKeys produktnummer
TL2276-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
U280-001-W2-HG
Beskrivning
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.2V 13W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5,2V 13 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Ström - utgång (max)
2,5A
Tillverkare
Eaton Tripp Lite
Effekt (Watt)
13 W
Förpackning
Bulk
Tillämpningar
Medicin
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
USBA-uttag
Form
Väggfäste (klass II)
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Ingångstyp
Fast blad
Storlek/dimension
L 2,80" x B 1,16" x H 1,24" (71,0 x 29,5 x 31,5mm)
Spänning - ingång
100-250VAC
Godkännande myndighet
CSA, UL
Spänning - utspänning
5,2V