PVINT375 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 3
Datablad
12VDC Spänningsingång 375 W Uteffekt kontinuerlig Inverterare 1 Växelströmsuttag Ingen (Hardwire) Internationellt
PVINT375
DigiKeys produktnummer
TL2224-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PVINT375
Beskrivning
INTL INVERTER DC TO AC 1 OUTLET
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Växelströmsuttag
1
Tillverkare
Eaton Tripp Lite
Kontaktdon - AC-utgång
Ingen (Hardwire)
Serie
Kontaktdon - inspänning
Ciggplugg
Förpackning
Bulk
Effekt - utgång kontinuerlig
375 W
Artikelstatus
Föråldrad
Effekt - utgång, topp
600 W
Typ
Inverterare
Fjärrkapacitet
Nej
Spänning - utspänning
230VAC
Använd region
Internationellt
Spänning - ingång
12VDC
Storlek
L 7,75" x B 4,25" x H 2,00" (196,9 x 108,0 x 50,8mm)