PDUMV20HVNETLX
DigiKeys produktnummer
PDUMV20HVNETLX-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PDUMV20HVNETLX
Beskrivning
PDU SWITCHED 3.2-3.8KW 200-240V
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
PDU (strömfördelningsenhet) Rack, vertikal
Kategori
Kontaktdon - AC-ingång
NEMA L6-20P
Växelströmsuttag
24
Kontaktdon - AC-utgång
IEC 320-C13 (20), C19 (4)
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - ingång
200V, 208V, 220V, 230V, 240V
Typ
PDU (strömfördelningsenhet)
Sladdlängd
10' (3,05m)
Monteringstyp
Rack, vertikal
Godkännande myndighet
CE, CSA, FCC, NOM, UL
Ström - max
20A