PDUMH30HVNET
DigiKeys produktnummer
PDUMH30HVNET-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PDUMH30HVNET
Beskrivning
PDU SWITCHED 30A C13 16 OUTLET
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
PDU (strömfördelningsenhet) Rack, horisontell
Kategori
Kontaktdon - AC-ingång
NEMA L6-30P
Växelströmsuttag
16
Kontaktdon - AC-utgång
IEC 320-C13
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - ingång
208V, 240V
Typ
PDU (strömfördelningsenhet)
Höljesmaterial
Stål
Monteringstyp
Rack, horisontell
Sladdlängd
12' (3,66m)
Ström - max
30A