PDU3XEVSR6G32A
DigiKeys produktnummer
95-PDU3XEVSR6G32A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PDU3XEVSR6G32A
Beskrivning
22.2KW 3-PHASE SWITCHED PDU - 12
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
PDU (strömfördelningsenhet) Rack, vertikal
Kategori
Kontaktdon - AC-ingång
IEC 309
Tillverkare
Eaton Tripp Lite
Växelströmsuttag
24
Förpackning
Bulk
Kontaktdon - AC-utgång
C13 (12), C19 (12)
Artikelstatus
Föråldrad
Spänning - ingång
380V, 400V
Typ
PDU (strömfördelningsenhet)
Höljesmaterial
Metall
Monteringstyp
Rack, vertikal
Medialedningar skyddade
RJ45, RS-232
Ström - max
32A