Bilden för B020-U16-19-IPG är inte tillgänglig
B020-U16-19-IPG
DigiKeys produktnummer
95-B020-U16-19-IPG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B020-U16-19-IPG
Beskrivning
16PT DE CONSL IP KVM W 19" LCD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 Port Rackmontering Nätverk KVM
Kategori
Antal portar
16
Tillverkare
Eaton Tripp Lite
Kringkretsar
VGA-skärm, USB- eller PS/2-tangentbord, USB- eller PS/2-mus
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Rackmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkluderar
Rackmonteringssats, strömledning, uppgraderingskabel, USB och PS/2-kabelsats
Typ
Nätverk KVM
Storlek
L 27,00" x B 18,89" x H 1,73" (685,8 x 479,8 x 43,9mm)