WCLA2520V1-R22-R
DigiKeys produktnummer
283-WCLA2520V1-R22-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-WCLA2520V1-R22-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-WCLA2520V1-R22-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WCLA2520V1-R22-R
Beskrivning
FIXED IND 220NH 1.1A 500 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 nH Oskärmad Trådlindad Induktor 1.1 A Max. 500mOhm 1008 (metrisk 2520)
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 500mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
30 vid 25,2MHz
Serie
Frekvens - självresonant
450MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Typ
Trådlindad
Induktansfrekvens - test
25.2 MHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520)
Tolerans
±10%
Leverantörens enhetsförpackning
1008
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,115" x B 0,098" (2,92 x 2,50mm)
Skärmning
Oskärmad
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)