WCL3225-100-R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | WCL3225-100-R |
Beskrivning | FIXED IND 10UH 300MA 1 OHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 19 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 10 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 300 mA Max. 1Ohm Icke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Skärmning Oskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) Max. 1Ohm |
Serie | Q @ Frekv 10 vid 2,52MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Frekvens - självresonant 30MHz |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Typ Trumkärna, trådlindad | Induktansfrekvens - test 2.52 MHz |
Material - kärna | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±5% | Storlek/dimension L 0,138" x B 0,114" (3,50 x 2,90mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,089" (2,25mm) |