WCL3225-100-R
DigiKeys produktnummer
283-WCL3225-100-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-WCL3225-100-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-WCL3225-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WCL3225-100-R
Beskrivning
FIXED IND 10UH 300MA 1 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 300 mA Max. 1Ohm Icke standard
Kategori
Skärmning
Oskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 1Ohm
Serie
Q @ Frekv
10 vid 2,52MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - självresonant
30MHz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Typ
Trumkärna, trådlindad
Induktansfrekvens - test
2.52 MHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,114" (3,50 x 2,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,089" (2,25mm)