TR-1350HV1-R
DigiKeys produktnummer
283-TR-1350HV1-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-TR-1350HV1-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-TR-1350HV1-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR-1350HV1-R
Beskrivning
FUSE BRD MT 1A 350VAC 600VDC SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 A 350 V AC 600 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 2-SMD, block med fyrkantig ända
Kategori
Märkspänning - DC
Tillv.
Svarstid
Snabbt utsläpp
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Brytkapacitet @ märkspänning
100A
Artikelstatus
Aktiv
Smältning I²t
0.5
Monteringstyp
Ytmontering
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Säkringstyp
Storlek/dimension
L 0,520" x B 0,199" x H 0,199" (13,20 x 5,05 x 5,05mm)
Strömklassning (Ampere)
DC-kallresistans
0.252 Ohms
Märkspänning - AC
350 V