SMAJ30AH
DigiKeys produktnummer
283-SMAJ30AHTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-SMAJ30AHCT-ND - Remsbit (CT)
283-SMAJ30AHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ30AH
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMA
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48,4V Klämma 8,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMA
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
8,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Grad
Automotive
Enkelriktade kanaler
1
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
30V
Spänning - genombrott (min)
33,3V
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
48,4V