SMAJ20CAH
DigiKeys produktnummer
283-SMAJ20CAHTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-SMAJ20CAHCT-ND - Remsbit (CT)
283-SMAJ20CAHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ20CAH
Beskrivning
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMA
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32,4V Klämma 12,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMA
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
12,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Grad
Automotive
Dubbelriktade kanaler
1
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
20V
Spänning - genombrott (min)
22,2V
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
32,4V