SMAJ20CAH | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SMAJ20CAH |
Beskrivning | TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMA |
Tillverkarens standardleveranstid | 31 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 32,4V Klämma 12,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMA |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 12,4A |
Tillv. | Effekt - toppuls 400W |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar Telekom |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TJ) |
Typ Zener | Grad Automotive |
Dubbelriktade kanaler 1 | Godkännande AEC-Q101 |
Spänning - backspänning (typ) 20V | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - genombrott (min) 22,2V | Inkapsling/låda DO-214AC, SMA |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 32,4V | Leverantörens enhetsförpackning |