SMAJ120CAH är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
193V Klämma 2,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMA
High Power TVS Diodes
SMAJ120CAH
DigiKeys produktnummer
283-SMAJ120CAHTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ120CAH
Beskrivning
TVS DIODE 120VWM 193VC SMA
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Telekom
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Grad
Automotive
Dubbelriktade kanaler
1
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
120V
Spänning - genombrott (min)
133V
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
193V