SDQ25-330-R
DigiKeys produktnummer
283-4243-2-ND - Remsa och spole (TR)
283-4243-1-ND - Remsbit (CT)
283-4243-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDQ25-330-R
Beskrivning
INDUCT ARRAY 2 COIL 33.8UH SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Avskärmad 2 Spol-induktornät 135.2 µH Induktans - Ansluten i serie 33.8 µH Induktans – parallellkopplat 379,5mOhm DC-resistans (DCR) – parallell 812 mA Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SDQ25-330-R Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström, parallell
692 mA
Tillverkare
Eaton - Electronics Division
Ström - mättnadsström, serie
346 mA
Serie
DC-resistans (DCR) - parallell
379,5mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
DC-resistans (DCR) - serie
1,52Ohm
Artikelstatus
Aktiv
Skärmning
Avskärmad
Antal spolar
2
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktans - parallellkopplade
33.8 µH
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans - seriekopplade
135.2 µH
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,205" x B 0,205" (5,20 x 5,20mm)
Strömklassning - parallell
812 mA
Höjd
0,098" (2,50mm)
Strömklassning - serie
406 mA