SDQ25-220-R
DigiKeys produktnummer
283-SDQ25-220-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-SDQ25-220-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-SDQ25-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDQ25-220-R
Beskrivning
INDUCT ARRAY 2 COIL 22.47UH SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Avskärmad 2 Spol-induktornät 89.89 µH Induktans - Ansluten i serie 22.47 µH Induktans – parallellkopplat 243,1mOhm DC-resistans (DCR) – parallell 1.01 A Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SDQ25-220-R Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström, parallell
849 mA
Tillverkare
Eaton - Electronics Division
Ström - mättnadsström, serie
425 mA
Serie
DC-resistans (DCR) - parallell
243,1mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
DC-resistans (DCR) - serie
972,4mOhm
Artikelstatus
Aktiv
Skärmning
Avskärmad
Antal spolar
2
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktans - parallellkopplade
22.47 µH
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans - seriekopplade
89.89 µH
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,205" x B 0,205" (5,20 x 5,20mm)
Strömklassning - parallell
1.01 A
Höjd
0,098" (2,50mm)
Strömklassning - serie
507 mA