SDCL1V4030-2R2M-R
DigiKeys produktnummer
283-SDCL1V4030-2R2M-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-SDCL1V4030-2R2M-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-SDCL1V4030-2R2M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDCL1V4030-2R2M-R
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 2.8A 39 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Induktor 2.8 A Max. 39mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
5A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 39mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)