SDCL1V4018-2R2M-R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SDCL1V4018-2R2M-R |
Beskrivning | FIXED IND 2.2UH 2.5A 54 MOHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 27 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2.2 µH Avskärmad Induktor 2.5 A Max. 54mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 3A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 54mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Material - kärna | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,073" (1,85mm) |