SDCL1V4018-2R2M-R
DigiKeys produktnummer
283-SDCL1V4018-2R2M-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-SDCL1V4018-2R2M-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-SDCL1V4018-2R2M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDCL1V4018-2R2M-R
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 2.5A 54 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Induktor 2.5 A Max. 54mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
3A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 54mOhm
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,073" (1,85mm)