SDCL1V3012-100M-R
DigiKeys produktnummer
283-SDCL1V3012-100M-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-SDCL1V3012-100M-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-SDCL1V3012-100M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDCL1V3012-100M-R
Beskrivning
FIXED IND 10UH 500MA 345 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µH Avskärmad Induktor 500 mA Max. 345mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
600mA
Likströmsresistans (DCR)
Max. 345mOhm
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,051" (1,30mm)