SDCL1V2512-R33N-R
DigiKeys produktnummer
283-SDCL1V2512-R33N-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-SDCL1V2512-R33N-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-SDCL1V2512-R33N-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDCL1V2512-R33N-R
Beskrivning
FIXED IND 330NH 3A 36 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 nH Avskärmad Induktor 3 A Max. 36mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
4,3A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 36mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)