SDCHA1V5020-3R3R
DigiKeys produktnummer
283-SDCHA1V5020-3R3RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-SDCHA1V5020-3R3RCT-ND - Remsbit (CT)
283-SDCHA1V5020-3R3RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDCHA1V5020-3R3R
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 2.8A 43 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Halvskärmad Induktor 2.8 A 43mOhm Icke standard
Kategori
Skärmning
Halvskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
43mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
66MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Material - kärna
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Induktans
Monteringstyp
Ytmontering
Tolerans
±20%
Inkapsling/låda
Icke standard
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,197" (5,00 x 5,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
3,5A
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)