SDCHA1V5020-3R3R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SDCHA1V5020-3R3R |
Beskrivning | FIXED IND 3.3UH 2.8A 43 MOHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 19 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 3.3 µH Halvskärmad Induktor 2.8 A 43mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Skärmning Halvskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) 43mOhm |
Serie | Frekvens - självresonant 66MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Klassificeringar AEC-Q200 |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Material - kärna | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Induktans | Monteringstyp Ytmontering |
Tolerans ±20% | Inkapsling/låda Icke standard |
Strömklassning (Ampere) | Storlek/dimension L 0,197" x B 0,197" (5,00 x 5,00mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 3,5A | Höjd - monterad (max) 0,079" (2,00mm) |