SDCH1V6045-2R2M-R
DigiKeys produktnummer
283-SDCH1V6045-2R2M-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-SDCH1V6045-2R2M-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-SDCH1V6045-2R2M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDCH1V6045-2R2M-R
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 4.5A 22 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Halvskärmad Induktor 4.5 A Max. 22mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
9A
Tillv.
Skärmning
Halvskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 22mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,236" (6,00 x 6,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,177" (4,50mm)