SD20-100-R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SD20-100-R |
Beskrivning | FIXED IND 10UH 1.53A 110 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 24 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 10 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 1.53 A 110mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SD20-100-R Modeller |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 903mA |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) 110mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Trumkärna, trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Material - kärna | Inkapsling/låda Icke standard |
Induktans | Storlek/dimension L 0,205" x B 0,205" (5,20 x 5,20mm) |
Tolerans ±20% | Höjd - monterad (max) 0,079" (2,00mm) |